Gabinet

W naszym gabinecie uśmiech naszych pacjentów jest naszym priorytetem. Z pasją i profesjonalizmem podchodzimy do każdego zadania, oferując kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz implantologii.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest tutaj, aby zapewnić Ci opiekę na najwyższym poziomie, wykorzystując najnowsze technologie i metody leczenia.

Zobacz sprzęt jakim dysponujemy

Tomograf X-MIND® PRIME 3D

X-MIND® prime 3D to najnowszy aparat do obrazowania cyfrowego CBCT. W swojej kompaktowej konstrukcji łączy najnowszą technologię i łatwość użytkowania wersji 2D z pełnym wachlarzem możliwości tomografii stożkowej. X-MIND® prime 3D to najwyższej klasy urządzenie.

X-MIND® prime 3D łączy technologie 2D i 3D. Używając jednego czujnika lekarz może szybko i łatwo zmieniać tryb pracy. Zapewniając więcej niż 12 procedur panoramicznych i kilka FOV daje pełen zakres możliwości obrazowania.


Unit Miglionico Nice Glass

Fotel zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort pacjenta przy jednoczesnym łatwym przemieszczaniu się stomatologa oraz asysty.

Trzykrotny przegub umożliwia wygodną pozycję pacjenta niezależnie od wzrostu


Ozonator Ozonytron X

Ozonoterapia to sposób leczenia, który używa ozonu do dezynfekcji ran i walki z chorobami spowodowanymi przez bakterie lub wirusy, pobudzając jednocześnie nasz system odpornościowy. Jest to metoda szeroko stosowana nie tylko w medycynie, ale i w stomatologii, gdzie pomaga w leczeniu infekcji i przyspiesza gojenie. Nowoczesne urządzenia, takie jak OzonyTron X, pozwalają na precyzyjne i skuteczne dostarczanie ozonu do chorych miejsc, nawet tych trudno dostępnych, co zwiększa efektywność terapii. Ta metoda leczenia jest szczególnie cenna, ponieważ może docierać głęboko do tkanek, oferując lepszą dezynfekcję i wspomagając zdrowienie bez konieczności stosowania inwazyjnych zabiegów.


Implant Center 2

Implant Center™ 2 łączy w jednym urządzeniu najbardziej zaawansowane technologie ultradźwiękowe i rotacyjne do różnorodnych zabiegów: chirurgii przedimplantacyjnej i implantologicznej, periodontologii, endodoncji, profilaktyki, odbudowy.

Ultradźwięki: dzięki technologii NEWTRON® częstotliwość jest automatycznie dostosowywana w celu uzyskania maksymalnej wydajności każdej końcówki. Moc jest regulowana w czasie rzeczywistym, co zapewnia stałą wydajność i cięcie bez wysiłku.


Radiowizjografia U-Sense

System radiografii cyfrowej zapewnia wysokiej jakości obraz w ciągu kilku sekund, wszystko to dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

Scroll to Top